•  Dezenfekte ünitesi

Dezenfekte ünitesi


  • Ürün Kodu: dez-1
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde

    K.D.V. Dahil 5.900,00 4.954,82
    (Havale indirimi İle 4.806,18)

    AdetPratik ve Ekonomik Dezenfekte Ünitesi

Pratik ve Ekonomik Dezenfekte Ünitesi kolay kullanımı ve kurulumu, taşınabilir yapısı sayesinde bir çok alana hitap etmekle birlikte, dezenfeksiyon işleminin yapılabilmesi için ekonomik bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Pratik Dezenfekte Ünitesi; tünellerden farklı olarak, düşük ağırlıklı, düşük yatırım maliyetli, yer ihtiyacı daha az olan bir sistem olup, kolay nakliye ve kurulumu ile her türlü ortamın giriş ve çıkışlarında rahatlıkla kullanılabilme özelliklerine sahiptir.

Tünellerden diğer farkı ise kolon yapısında olması sebebiyle gövde üstü herhangi bir püskürtme yapılmamaktadır. Pratik Dezenfekte Ünitesinde gerçekleşen dezenfeksiyon işleminde baş bölgesi etkilenmez ve dezenfeksiyon solüsyonun solunması gerçekleşmez. Zeminde kullanılan havuzlu paspasın içerisinde dezenfektan sıvı kullanılmasıyla birlikte ayak tabanında da sterilizasyon sağlanır.

Fabrika, işletme, ofis, ev, bakkal, market, mağazalar gibi bir çok alana hitap eden Pratik Dezenfekte Ünitesi uzun ömürlü kullanımı, pratik kurulumu ve düşük yatırım maliyeti sayesinde sizlere pratik bir dezenfeksiyon çözümü olarak sunulmaktadır.

Alışveriş Poşeti Dezenfekte Çözümleri

Virüslerin en yaygın olarak yayıldığı toplu alanlardan olan marketler ve alışveriş merkezleri için üretilen modüler alışveriş poşeti dezenfekte cihazları kızıl ötesi sensörler aracılığıyla cihaz içine koyulan poşeti algılayarak tam bir sterilizasyon sağlar. Marketler, AVM'ler, perakende satış dükkanları gibi alanlarda müşterilerinizin alışveriş işlemleri sonrası kasadan çıkan ürünleri saniyeler içerisinde dezenfekte edilerek; evlerine, araçlarına ve yaşam alanlarına gönül rahatlığıyla götürebilirler. Dezenfektan ünitesiyle müşterilerinizin rahatça alışverişlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: dezenfekte makinesi, dezenfektan makinesi, dezenfekte, dezenfektan, dezenfekte ünitesi